Obličejové roušky

TNFM 3000 

 Obličejová rouškapro odstraňování biologických a mechanických nečistot z vdechovaného a vydechovaného vzduchu. Patentovaný vynález českých vědců , českých vědecko – výzkumných vývojových společností . 

ZÁKLADNÍ VÝHODY 

 1. dokonalá těsnost připevnění na obličej 
 2. spolehlivý záchyt všech nežádoucích mikročástic díky unikátní nanovlákenné vrstvě
 3. dokonalá prodýchatelnost 
 4. hydrofobní vlastnosti ( voděodolná ) 
 5. velmi dobrá snášenlivost ( komfort uživatele )  i v případě dlouhodobého užívání 
 6. možnost používat roušku i při sportovních aj. těleně náročných aktivitách 
 7. eliminace šíření virové aj. nákazy neboť rouška nemá tzv. výdechový ventil !!!
 8. spojení vrstev ultrazvukovým svářením (tepelným roztavením ) 
 9. jedna velikost – díky unikátním konstrukčním a dezénovým vlastnostem 
 10. velmi nízká výrobní cena 
 11. možnost používat bez sejmutí z obličeje až po dobu 24 hod  

Je vyrobena z filtračního materiálu FIMAT 3000, který obsahuje vnitřní textilní vrstvu a vnější textilní vrstvu, mezi nimiž je uložena filtrační vrstva polymerních nanovláken a/nebo aktivní vrstva polymerních nanovláken, která ve své struktuře obsahuje biocidní látky.

Byla vyvinuta tak, aby odstranila všechny nedostatky obličejových roušek a respirátorů aktuálně nabízených na trhu a ochránila spolehlivě uživatele před nákazou mikroorganismy nebo poškozením organismu vdechnutím nebezpečných mikročástic prachu atd.  

V současné době se jedná o jediný typ obličejové roušky na trhu, který uživateli zaručí spolehlivou ochranu před nebezpečnými mikrooragismy, především viry . Největší reálnou hrozbu vypuknutí celosvětové virové pandemie představuje nový zmutovaný kmen tzv. PTAČÍ CHŘIPKY A/H5N6. Jedná se o kmen který je přenosný z člověka na člověka . Úmrtnost osob nakažených virem ptačí chřipky je velmi vysoká. Pohybuje se v rozmezí nad 50 %.